Kontakt
661 321 048
Wizyty umawiane
telefonicznie
Wyślij wiadomość

O mnie

Lek. Beata Pawelec

Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, który ukończyłam w 2009r. Od wielu lat pracuję jako specjalista pediatra w oddziałach szpitalnych. Aktualnie odbywam także szkolenie specjalizacyjne w zakresie endokrynologii i diabetologii w SPSK1 w Szczecinie.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz przeciwstarzeniowej, kilka lat temu stały się moją pasją, którą z przyjemnością rozwijam. W pracy swojej staram się łączyć i wykorzystywać wiedzę medyczną, zdobytą w trakcie wieloletniego procesu kształcenia, zarówno z zakresu anatomii, fizjologii, jak i endokrynologii. Głęboko wierzę, iż jedynie całościowe podejście do pacjenta, z uwzględnienim jego schorzeń i dolegliwości, pozwoli dobrać odpowiednią metodę walki upływającym czasem, procesami starzenia i mankamentami urody. Staram się wykorzystywać terapię oraz metody z zakresu „ anti-aging”, zabiegi pobudzające mechanizmy regeneracyjne i naprawcze organizmu, żeby jak najdłużej zachować naturalny młody wygląd.

Niestety w obecnych czasach, powszechna dostępność do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, niejednokrotnie prowadzi do powstawania szeregu powikłań oraz karykaturalnego wyglądu osób, korzystających z takich zabiegów.

Osobiście, w celu zapewnienia poczucia bezpieczeństwa swoim pacjentom oraz zapewnienia jak  najszerszej oferty usług, swoje umiejętności i wiedzę stale poszerzam na rozmaitych kursach i szkoleniach. Jestem także członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Jako kobieta, rozumiem potrzeby innych kobiet oraz chęć dbania o wygląd zewnętrzny. Jako lekarz natomiast, staram się, by przeprowadzane zabiegi, w żaden sposób nie szkodziły Państwa zdrowiu.

Moja oferta, skierowana jest zarowno dla Pań, jak i Panów.

Serdecznie zapraszam.

Lek. Beata Pawelec